Yapı Tadiat Hizmetleri

Yıldırım Yoğun Trafik Pvc

Okul, huzur evi ve ofis gibi yoğun yaya sirkülasyonunun olduğu ticari alanlarda olağanüstü konfor ve yüksek dayanıklılık çözümleri sunar. Yüksek yürüme konforu ve şok emme değeri için akustik heterojen vinil zemin kaplaması.

Her zaman ve her gün kolay kullanım için üst sınıf akustik heterojen pvc zemin kaplama serisini yükseltilmiş performans, tasarım ve kullanım kolaylığı için geliştirdi.

Pvc yer kaplamalarında profesyonel çözümler için istediğiniz mekana uygun renk ve desen çeşitleriyle hizmet sunmaktayız. Pvc yer döşemeleri evlerinize, iş yerlerinize, okul, hastane, spor salonlarına ve tüm mekanlar için uygulanmaktadır. Çok yoğun trafik alanlarına sahip özellikle sağlık ve eğitim kurumları için idealdir. Özel yapısı ile, 17 desibel yüksek ses eme özelliğinin yanısıra sedye gibi ağır ve tekerlekli araçların kullanımına uygundur. Böylece hastane çalışanlarının çalışma koşullarını kolaylaştırmaya katkıda bulunur. Mükemmel hijyen ve daha iyi iç mekan hava kalitesi bulunan yüzey koruması sürekli uygulanacak temizlik prosedürleriyle birleşince size mükemmel bir hijyeni garanti eder. Hermes koleksiyonu 2.0mm toplam kalınlık ve 0.70mm aşınma tabakası kalınlığına sahip, minimum gözenekli yüzey elde etmek için UV işleminden geçirilip PUR’la güçlendirilmiş heterojen PVC yer kaplamalarıdır.

Antibakteriyel, antistatik, ateşe dayanıklık ve kaymazlık özellikleri içermektedir.

Orta katmanındaki cam elyaftan dolayı boyutsal kararlılığı sıcaklık değişimlerinden kesinlikle etkilenmez.

Üst yüzeyinde saf PVC ve poliüretan olduğu için zaman içinde asla leke tutmaz.

Bu koleksiyonlar özellikle hastaneler, okullar, üniversiteler ve ofisler gibi ağır trafik bölgeleri için kullanıma sunulmaktadır.
Üretilen tüm ürünler EN649 Standartlarına göre üretilmiş olup Serflesk’in garantisi altındadır. Sefloor’un yeni ürün grubundan Acoustic serisi 3,2 mm kalınlığa, 0,70 mm aşınma tabakasına sahip olup ses yalıtımı özelliği taşımaktadır.

Bu özellikleriyle konser salonları, fitness merkezleri, okullar gibi alanlarda hem teknik hem estetik özellikleri ile tercih edilebilir. Sefloor’un yeni ürün grubundan Sporting serisi 4 mm kalınlığa, 0,70 mm aşınma tabakasına sahip olup spor salonları için ideal bir çözüm malzemesidir.

Tel: 0546 940 21 75

Ara

Konuşmayı Başlat
1
Yardım ?
Merhaba
Yardım İster misin ?